Oryginalne części Audi

Początki marki Audi datuje się na rok 1899 kiedy to August Horn i Karl Benz zakładają firmę Horch produkującą samochody osobowe.

Pierwszy samochód tej firmy powstał w 1901 roku. Po kilku latach produkcji mimo sukcesów w sportach motorowych firma popadła w kłopoty finansowe i August Horh wycofał się z firmy. Założył on nową firmę motoryzacyjną i nazwał ją Audi. Niestety ze względu na bardzo ciężką sytuację na rynku motoryzacyjnym pod koniec lat dwudziestych dziewiętnastego wieku zmuszony został tak jak i wiele innych firm do zjednoczenia się z innymi firmami branży samochodowej. Połączył więc siły z takimi firmami jakHorch,Wanderer Dkw i oczywiście swoim Audi. Powstało konsorcjum Audi Union a znak firmowy czterech połączonych pierścieni symbolizuje właśnie tą fuzję.

W ciągu wielu lat firma odnosiła sukcesy i porażki . Wielokrotnie jej majątek przechodziła pod Zarząd Mercedes Benz lub Volksvwagena . Obecnie ten ostatni jest właścicielem marki Audi. Audi kojarzone jest z samochodami marki premium o wysokiej jakości i wyposażeniu. Do najpopularniejszych modeli produkowanych przez Audi należą. Samochody osobowa A80,A100 , A3,A4, A6 ,A8 oraz samochody Suw i terenowe Q3, Q5, Q7 oraz Sportow Audi TT i R8. Audi posiada na świecie wile fabry produkujących samochody, części zamienne, Akcesoria do swoich modeli.

Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnymi częściami do swojego Audi, złóż zapytanie już teraz, klikając poniższy przycisk:


Złóż zapytanie o części Zobacz aktualne promocje