Oryginalne części Volkswagen

Volkswagen jest marką samochodów jedeą z największych marek motoryzacyjnych na świecie .Swój początek datuje się na `lata1934-1935 gdzie zaprojektowano tani samochod osobowy.

Jednym z głównych projektantów tego auta był Ferdinand Porsche. Pojazd nazwano Garbus, był to mały, oszczędny samochód dla ludu. W 1936 roku otworzono pierwszą fabrykę samochodów Volkswagena. W następnych latach po ii wojnie światowej popularność produkowanych modeli Volkswagen stał się jednym z największych i rozpoznawalnych Producentów samochodów na wszystkich kontynentach. Najpopularniejszymi modelami produkowanymi przez Vw był Vw Passat produkowany od 1973 roku w wielu wersjach nadwozia i na owe czasy był bardzo komfortowy cos prawiło że stał się bardzo pożądanym samochodem za równo nowym jak i używanym.

Mniejszym prawie bliźniaczym modelem wypuszczonym na rynek jest Volksvagen Bora . Kolejnym modelem dzięki któremu Vw stał się potęgą motoryzacyjną jest Volksvagen Golf. Produkowany od 1974 roku do dnia dzisiejszego w piątej już odsłonie jest bardzo popularnym samochodem w wielu wersjach nadwoziowych .Kolejne nowe modele Golfa oznaczało się golf 1, 2 ,3 4, .Występują w wielu wersjach nadwozia hatchback dwu drzwiowy , czterodrzwiowy ,kombi. Wyposażano je w pełną gamę silnikową , silniki benzynowe , diesle. Także Golf doczekał się swojej mniejszej wersji.W 1975 roku zadebiutował Vw Polo produkowany do dnia dzisiejszego. Od 1991roku Vw za pośrednictwem Firmy Kulczyk Tradex w 1991 roku otworzył swoje przedstawicielstwo w Polsce .Także dzięki tej firmie swoje przedstawicielstwa w Polsce otworzyło Porsche i Audi . Po tym wielkim sukcesie zarząd Vw podjął decyzję o otwarciu pierwszej fabryki samochodów Volkswagen w Polsce i od 1992 W Poznaniu otwarto fabrykę samochodów Vw oraz części , podzespołów i akcesoriów potrzebnych do ich montażu.

Kolejno wprowadzano do Sprzedaży nowe modele zarówno osobowe jak i dostawcze takie jak VW Transporter, VW Caddy, Jetta, Up, Lt, Touareg, Touran, New Beetle. W związku z ogromnym sukcesem motoryzacyjnym i dynamicznym rozwojem firmy VW kupił takie marki motoryzacyjne jak Audi, Skoda, Bentley, Seat VW co rok rywalizuje z koncernem Toyota o zajęcie pierwszego miejsca w sprzedaży samochodów na świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnymi częściami do swojego Volkswagena, złóż zapytanie już teraz, klikając poniższy przycisk:


Złóż zapytanie o części Zobacz aktualne promocje